Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sıkça Sorulan Sorular

“İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunlu değildir.”
 • 1. KAMPANYA HANGİ TARİHLER ARASINDA GEÇERLİ?

  Bu kampanya 4 dönem (1.Dönem:01-31.10.2023, 2.Dönem:01-30.11.2023, 3.Dönem:01-31.12.2023, 4.Dönem:01-31.01.2024) olarak düzenlenmektedir.

 • 2. KAMPANYAYA DAHİL OLAN ÜRÜNLER HANGİLERİDİR?

  Nescafé 3ü1 Arada Extra, Nescafé 3ü1 Arada Original, Nescafé 2si1 Arada, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 3ü1 Arada Fındık, Nescafé 3ü1 Arada Milky Ice, Nescafé 3ü1 Arada Milky Ice Choco, Nescafé 3ü1 Arada Black Roast , Nescafé Latte, Nescafé Mocha, Nescafé 3ü1 Arada Karamel, Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk, Nescafé Cappuccino, Nescafe Vanilya Latte, 10’lu Paket Nescafé 3ü1 Arada Original/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü/Nescafé 3ü1 Arada Extra/Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü/Nescafé 2si1 Arada, 15’li Paket Nescafe 3ü1 Arada Orijinal/ Nescafé 2si1 Arada/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, 20’li Paket Nescafé 2si1 Arada/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin(Nestle Professional markalı ürünler kampanyaya dahil değildir.)

 • 3. KAMPANYADA ÖDÜL OLARAK NE VERİLİYOR?

  4 dönem boyunca her dönem 1 kişi BMW 118i Sport Line 2023 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış bedeli(“TEPSB”)₺1.307.400-), 5 kişi Peugeut Django 125ABS 2022 model motosiklet(TEPSB₺87.900-), 25 kişi Apple iPhone 14 128 GB Cep Telefonu(TEPSB₺32.999-), 25 kişi ₺10.000- değerinde Param Hediye Kart, 25 kişi Apple Airpods 3.Nesil(TEPSB ₺3.999-) ve ayrıca 1.Dönem çekilişinde 25 kişi Apple Watch 8 41mm(TEPSB ₺9.299-), 2.Dönem çekilişinde 25 kişi PlayStation 5 CD + Dijital Versiyon(TEPSB ₺21.499-), 3.Dönem çekilişinde 25 kişi Oculus Quest 2 128 GB Gözlük (TEPSB ₺15.999-), 4.Dönem çekilişinde 25 kişi Apple iPad 64 Gb Wifi (TEPSB ₺11.299-) ikramiyesi kazanacaktır. Param Hediye Kartlar 31.07.2024 tarihine kadar Türkiye genelindeki (Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, telekomünikasyon cihazları ve telefon alımları, TL/dakika yüklemeleri, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişleri, şans oyunları ve kuyumcu alışverişleri ile döviz alım satımı yapan mağazalarda geçerli değildir. Talihlilerin söz konusu kartlara yüklenen bakiyelerini nakde çeviremeyeceklerdir. ATM’lerden nakit olarak çekemeyeceklerdir ve bir başka banka hesabına transfer edemeyeceklerdir) mağazalarda geçerlidir.

 • 4. KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

  Katılımlarda şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

  Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olacaktır.

  Ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 7574 nolu kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenlere veya www.nescafe.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki veya Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasındaki (ücretsiz) katılım formunu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir

 • 5. ŞİFRE NEREDE YAZIYOR?

  Nescafé 3ü1 Arada Extra, Nescafé 3ü1 Arada Original, Nescafé 2si1 Arada, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 3ü1 Arada Fındık, Nescafé 3ü1 Arada Milky Ice, Nescafé 3ü1 Arada Milky Ice Choco, Nescafé 3ü1 Arada Black Roast , Nescafé Latte, Nescafé Mocha, Nescafé 3ü1 Arada Karamel, Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk, Nescafé Cappuccino, Nescafe Vanilya Latte, 10’lu Paket Nescafé 3ü1 Arada Original/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü/Nescafé 3ü1 Arada Extra/Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü/Nescafé 2si1 Arada, 15’li Paket Nescafe 3ü1 Arada Orijinal/ Nescafé 2si1 Arada/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, 20’li Paket Nescafé 2si1 Arada/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin(Nestle Professional markalı ürünler kampanyaya dahil değildir.) herhangi birini satın alarak ürün ambalajı içerisindeki şifreyi (10’lu, 15’li ve 20’li paket ürünlerinde paketin içerisinde 1 adet şifre yer alacak olup bu şifre ürün bazında 10, 15 veya 20 çekiliş hakkı kazandıracaktır)

 • 6. ADIMI ve SOYADIMI TÜRKÇE KARAKTER veya KÜÇÜK BÜYÜK HARF AYRIMI OLMADAN GÖNDEREBİLİR MİYİM?

  Cep telefonlarının özellikleri farklılık gösterdiğinden mesajlarınızı Türkçe karakter kullanmadan göndermeniz gerekmektedir. Küçük veya büyük harf kullanımı katılımı etkilemez.

 • 7. KAMPANYAYA KATILIM İÇİN GÖNDERDİĞİM ŞİFRENİN BULUNDUĞU ÜRÜN AMBALAJINI VE FİŞ/FATURAYI SAKLAMALI MIYIM?

  Katılımcıların, ikramiyelerini alabilmeleri için okunabilir şifreli ürün ambalajlarını kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunlu değildir.

 • 8. KAMPANYAYA KISA MESAJ YOLUYLA DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

  Kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılmak isteyen tüketiciler, satın aldıkları ürün ambalajında bulunan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 7574 numaralı kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirler. Şifreniz hatalı ya da daha önce kullanılmamış ise başarılı katılım mesajı alacak ve kampanyaya katılmış olacaksınız. Eğer şifreyi hatalı girdiyseniz ya da daha önce kullanılmış şifre gönderdiyseniz hatalı katılım mesajı alacaksınız. Lütfen tekrar deneyiniz veya yeni bir şifre gönderiniz.

  (ÖRNEK: RH4FG5PSK7 HAKAN CINAR BUYUKDERE C. NO:155 MASLAK SARIYER ISTANBUL)

 • 9. ŞİFRE GÖNDERDİKTEN SONRA ÇEŞİTLİ SEBEPLERLE GELEN MESAJLARI CEVAPLADIĞIMDA YA DA HATALI GÖNDERİMLERDE ÜCRET ÖDÜYOR MUYUM?

  Size gelen onay ya da hatalı katılım mesajları için bir ücretlendirme yapılmıyor. Sizin gönderdiğiniz her katılım mesajı (hatalı ya da başarılı) KDV ve ÖİV dahil Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1,99 TL ve Türk Telekom Mobil için ₺1,00, Vodafone için ₺0,88 olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikler abonelere yansıtılacaktır.

 • 10. KAMPANYA KATILIMI İÇİN GÖNDERDİĞİM KISA MESAJI, SMS PAKETİMDEN KULLANABİLİR MİYİM?

  Hayır, operatörlerin kendi uyguladıkları promosyon, abonelik ve kampanyalar kapsamında verdikleri sms’ler ve operatör internet siteleri üzerinden gönderilen sms’ler ile kampanyaya katılım yapılamamaktadır. Kampanya hediye sms kullanım koşulları, operatörler tarafından belirlenmektedir.

 • 11. KAMPANYAYA www.nescafe.com.tr İNTERNET SİTESİNDEN DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

  İnternet sitesinde yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya doğru ve ücretsiz olarak katılım yapabilirsiniz.

 • 12. KAMPANYAYA NEAPP MOBİL UYGULAMASI ÜZERİNDEN DOĞRU KATILIMI NASIL YAPABİLİRİM?

  Nescafé 3ü1 Arada NE’APP uygulamasına giriş yaptıktan sonra, uygulamadı Kod giriş sayfasında paketin içindeki şifreyi gönderebilirsiniz. Şifre gönderiminizin başarıyla sonuçlanması durumunda karşınıza çıkacak olan çekilişe katılım ekranında yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya doğru ve ücretsiz olarak katılım yapabilirsiniz.

 • 13. İNTERNET SİTESİ veya MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ŞİFRE GÖNDERMEK İSTİYORUM ANCAK “ŞİFRE HATALI” ya da “KAYIT BULUNAMADI” YAZISI ÇIKIYOR. NE YAPABİLİRİM?

  Hatalı veya kullanılmış şifre girmiş olabilirsiniz. Lütfen gönderdiğiniz şifreyi kontrol ediniz.

 • 14. İNTERNET ve APPLİKASYON ÜZERİNDEN KATILIMLARDA HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDÜYOR MUYUZ?

  Hayır, internet sitesi üzerinden yapılan katılımlarda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

 • 15. BİLGİLERİMİ HATALI YAZDIM VEYA SONRADAN DEĞİŞİKLİK OLDU. NE YAPABİLİRİM, SİZ DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ?

  Kampanya kuralları ve güvenliği gereği, kampanyaya katılım sırasında verdiğiniz bilgilerde sonradan değişiklik yapılamamaktadır.

 • 16. KENDİ HATTIMDAN BAŞKASININ ADINA KAMPANYAYA KATILIM YAPABİLİR MİYİM?

  Evet, katılım yapabilirsiniz. Kampanyada hak sahibi, şifrenin gönderildiği telefon hattının sahibi değil mesajda bilgileri bulunan kişidir.

 • 17. AYNI ADRESTEN BİRDEN FAZLA KİŞİ İÇİN BAŞVURU YAPABİLİR MİYİM?

  Aynı adresten istediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak 1 kişi aynı dönem içinde birden fazla ikramiye kazanamaz.

 • 18. CEP TELEFONU, WEB SİTESİ ve MOBİL UYGULAMA KATILIMLARIM BİRLİKTE Mİ DEĞERLENDİRİLİYOR?

  Kampanyada her şifre yalnızca 1 kez kullanılabilir, mükerrer katılımlar elenecektir ve aynı şifre ile ilk gelen katılım kabul edilecektir.

 • 19. KAMPANYAYA TÜM CEP TELEFONU OPERATÖRLERİNDEN KATILIM YAPABİLİR MİYİM?

  Kampanyaya Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone GSM operatörlerinden katılım yapabilirsiniz.

 • 20. KAMPANYAYA KİMLER KATILAMAZ?

  Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Nestlé ve grup şirketleri, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Kaizen Tasarım ve Teknoloji Anonim Şirketi ve Turatel Mobil Medya yakınları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.

 • 21. ŞİFRELİ KAMPANYA ÜRÜNÜNÜ NOKTALARINDA BULAMIYORUM. NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

  0800 211 02 18 numaralı ücretsiz tüketici çağrı merkezimizi arayarak promosyonlu ürün bulamadığınız semti bildirebilirsiniz. Çevrenizdeki diğer noktalarda ürünleri aramaya devam edebilirsiniz.

 • 22. BU KAMPANYA YASAL BİR KAMPANYA MIDIR?

  Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından MPİ’nin 28.04.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-36743 sayılı izniyle ile 4 olarak dönem aşağıda belirtiği şekilde düzenlenmektedir.

 • 23. ÇEKİLİŞLER NEREDE VE NE ZAMAN YAPILACAK?

  Çekilişler 4 aylık dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 16.11.2023, 18.12.2023, 17.01.2024 ve 16.02.2024 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd.Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İst. adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.Kazanan talihliler 4 dönem için ayrı ayrı ve sırayla 22.11.2023, 25.12.2023, 23.01.2024 ve 22.02.2024 tarihlerinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

 • 24. ÇEKİLİŞLERİN SONUCUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Kazanan talihliler 4 dönem için ayrı ayrı ve sırayla 22.11.2023, 25.12.2023, 23.01.2024 ve 22.02.2024 tarihlerinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

 • 25. SADECE BİR DÖNEM Mİ İKRAMİYE KAZANABİLİRİM?

  Her kampanya döneminde bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bunun dışında farklı dönemlerde ikramiye kazanabilir.

 • 26. İKRAMİYEYİ KAZANIRSAM HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMAM GEREKİYOR MU?

  Çekiliş sonucu tescile bağlı ikramiye kazanılması durumunda, kazanılan ikramiyenin ÖTV ve KDV dışında kalan tüm vergi ve harcamaları (veraset ve intikal vergisi ile noter hibe devri işlemleri, MTV, trafik sigortası, ruhsat-plaka vb. işlemler) talihliye aittir. Söz konusu işlemlerle ilgili tutar, çekiliş sonrasında belirlenebilmekte ve talihliler ile paylaşılmaktadır.

 • 27. KAZANDIĞIM İKRAMİYENİN YERİNE PARASINI ALABİLİR MİYİM VEYA HAKKIMI BAŞKASINA DEVREDEBİLİR MİYİM?

  Hayır, kazanılan ikramiye başkasına devredilemez ve nakde çevrilemez.

 • 28. İKRAMİYEYİ ALMAK İÇİN YAPMAM GEREKENLER NELERDİR?

  Çekiliş sonucu ikramiye kazanan talihlilerin, yasal başvuru süreleri içerisinde(her kampanya dönemi için gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir) kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nun Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

 • 29. İKRAMİYEMİ BENİM ADIMA BAŞKA BİR KİŞİ TESLİM ALABİLİR Mİ?

  İkramiye teslimi kimlik ibrazıyla yapılmaktadır. Araçların ruhsatları talihliler adına çıkartılacaktır. Ruhsat işlemleri tamamlandıktan sonra ikramiye tesliminde talihlinin kendisi veya yasal vekili ikramiyeyi teslim alabilir.

 • 30. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞIYIM ANCAK YURTDIŞINDA YAŞIYORUM. KAMPANYAYA KATILABİLİR MİYİM?

  Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

 • 31. YABANCI UYRUKLUYUM ANCAK TÜRKİYE’DE YAŞIYORUM. KAMPANYAYA KATILABİLİR MİYİM?

  Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Tescile bağlı ikramiye kazanmanız durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazınız zorunlu olacaktır.

 • 32. KAMPANYA ve DETAYLARI HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK ve GÖRÜŞLERİMİ İLETMEK İSTİYORUM. NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ?

  Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Nestle Tüketici Danışma Hattı’ndan (0800 211 02 18) öğrenebilirsiniz.

 • 33. KAMPANYAYA DAHİL OLAN DİĞER HEDİYELER NELERDİR VE HEDİYELERİ NASIL KAZANABİLİRİM?

  Kampanya kapsamında yollanan her şifre çekiliş için çekiliş hakkı (tekli ürün ambalajlarının içindeki şifreler 1 çekiliş hakkı, 10’lu paket, 15’li paket ve 20’li paket ürünlerinde dış ambalaj içerisindeki şifre 10, 15 veya 20’li paket içindeki ürün adedi kadar çekiliş hakkı kazandıracaktır) kazandıracaktır. Aynı zamanda yollanan her bir şifre içindeki çekiliş hakkı 1 ise 50, 10 ise 600 ve 50 ise 1.000 NE’APP mobil uygulamasında kullanabileceğiniz N’PUAN sağlayacaktır. Tüketiciler, hediyeleri kazanabilmek için NE’APP mobil uygulamasına kaydolmalı ve ad, soyad, cep telefonu, e-posta adresi bilgilerini eksiksiz doldurttuktan sonra oturum açmalıdır. Kayıt işlemi esnasında verilmiş olan bilgiler gerçeği yansıtmalıdır. Bu bilgiler daha sonra değiştirilemeyecektir.

  Üyelik yoluyla çekilişsiz kurasız kazanılabilecek hediyeler 11.000 N’PUAN karşılığında Hepsiburada’dan 100 TL hediye kodu, 6.000 N’PUAN karşılığında Hepsiburada’dan 50 TL hediye kodu, 4.000 N’PUAN karşılığında Hepsiburada 25 TL hediye kodu; 5.000 N’PUAN karşılığında AppStore’dan veya GooglePlay’den 25 TL değerinde hediye kodu; 10.000 N’PUAN karşılığında Burger King®’den ücretsiz Köfteburger® Menü kodu, 5.000 N’PUAN’ı karşılığında Burger King®’den ücretsiz Tatlı® Menü kodu; 20.000 N’PUAN karşılığında 15 dakikalık Cambly’den Online Ders; 10.000 N’PUAN karşılığında EXXEN’den 1 aylık üyelik; 5.000 N’PUAN karşılığında Obilet’ten 30TL uçak bileti indirimi, 15.000 N’PUAN karşılığında Obilet’ten 150TL otel rezervasyonu indirimi; 350 N’PUAN karşılığında PUBG Mobile’dan 10UC; 800 N’PUAN karşılığında Tavla Stars’tan 50 TL hediye çip kodu, 3.500 N’PUAN karşılığı Haftalık 1 Gb data, 1.500 N’PUAN karşılığı Günlük 500MB; 800 N’PUAN karşılığı Günlük 250MB; 250 NESCAFE N’PUAN karşılığında Nescafé 2si1 Arada, 3ü1 Arada, 3ü1 Arada (Extra, Fındık,Sütlü Köpüklü, Karamel) hediye kodudur. Ödüller değiştirilemez, devredilemez veya nakit olarak karşılığı talep edilemez.

 • 34. KAMPANYAYA DAHİL OLAN DİĞER DiJİTAL HEDİYELER İÇİN ÇEKİLİŞ YAPILACAK MI?

  Kampanyaya dahil olan diğer hediyeleri her bir hediye için kampanya şartlarında belirtilmiş olan gerekli sayıda kodu göndererek çekilişsiz kurasız kazanabilirsiniz.

 • 35. KAMPANYAYA DAHİL OLAN DİJİTAL HEDİYELERİ BİRDEN ÇOK KEZ KAZANMA ŞANSIM VAR MI?

  Bir kişi yeterli puanına sahip olduğu ikramiyeyi stoklarda mevcut olduğunda puanı yettiği adete kadar sipariş edebilir.

 • 36. KAMPANYAYA DAHİL OLAN HEDİYELER SINIRLI SAYIDA MI YOKSA KAMPANYA SONUNA KADAR DEVAM EDECEK Mİ?

  Kampanyaya dahil olan hediyeler stoklarla sınırlıdır. Kampanya toplamda Nescafé 3ü1 Arada çeşitleri ve 2si1 Arada 1.200.00 adet; Burger King Hamburger Menü 12.000 adet; Burger King Tatlı Menü 8.000 adet; Günlük 500 MB data 40.000 adet, Günlük 250 MB data 80.000 adet; Haftalık 1 GB data 10.000 adet; AppStore’dan 25 TL hediye kodu 3000 adet ve GooglePlay’den 25 TL hediye kodu 9000 adet; Hepsiburada 25 TL hediye kodu 20.000 adet, Hepsiburada 50 TL hediye kodu 7.000 adet Hepsiburada 100 TL hediye kodu 3.000 adet hediye kodu; PUBG Mobile 75.000 adet 10UC; Tavla Stars 500 adet 50 TL çip kodu; Cambly Online Ders 100 adet; Exxen Üyelik 80.000 adet; Obilet 30 TL uçak indirim kodu 3500 adet; Obilet 150 TL otel rezervasyonu 1000 adet stokla sınırlıdır. Nestlé katılımcılara önceden haber vermeksizin işbu kampanya koşullarında ve stok içeriği ve sayısına ilişkin olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • 37. NE’APP MOBİL UYGULAMASINA KAYIT OLMADIĞIM HALDE KAMPANYAYA DAHİL OLAN DİĞER HEDİYELERDEN KAZANMA ŞANSIM OLUYOR MU?

  Hayır, büyük ikramiyeler dışındaki hediyelerden faydalanmak için Ne’App mobil uygulaması üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir.

 • 38. KAYIT OLMADAN ÖNCE SMS, WEBSİTESİNDEN veya MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN GÖNDERDİĞİM KODLAR KAYIT OLDUKTAN SONRA GEÇERLİ SAYILACAK MI?

  Evet sayılacak. SMSle ve Web sitesinden gönderdiğiniz her kod otomatik olarak mobil uygulamaya aktarılacak ve kayıt olmadan önce göndermiş olduğunuz kodlar kayıt olunduktan sonra mobil uygulama hesabınıza otomatik olarak kaydedilecek. Kayıt esnasında aynı telefon numarasına ait kayıtların puanı bir araya getirilebilir olduğu için kaydın katılım yapılan telefon numarası ile yapılması gerekmektedir.

 • 39. BURGERKING HAMBURGER MENÜ VE TATLI MENÜ KAMPANYALARININ ŞARTLARI NELERDİR?

  Bu kampanya, 31 Ocak 2024 tarihine kadar paket servis, havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Burger King® restoranlarında geçerlidir. Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz. Hamburger Menü içeceklerine ayran dahil değildir ve Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata ve süt için fiyat farklı uygulanmaktadır.Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Hamburger Menü, orta boy içecek ve orta boy patates ile servis edilir. Tatlı Menü, küçük boy kahve ile servis edilir. TM & © 2023 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

 • 40. HEPSİBURADA HEDİYE KODU KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

  Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Tüketicilerin kodlardan yararlanması için, kendilerine iletilen tek kullanımlık promosyon kodlarını Hepsiburada üzerinden eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Tek kullanımlık promosyon kodları 23 Ağustos 2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Hediye çek online alışverişlerde kullanılır ve sadece Hepsiburada satıcılı ürün alışverişlerinde geçerlidir(altın, ziynet, dijital pinler, TL kart ve TL yüklemeler hariçtir.) Alışveriş yapılacak ürünlerin kategorisi seçildikten sonra "Satıcı" filtrelemesi yaparak ürünleri listeleyebilirsiniz. Alışveriş esnasında ödeme ekranına gelindiğinde hediye çeki son sepet tutarı üzerinden indirim olarak uygulanmaktadır. Örneğin normal fiyatı 200 TL olan ancak indirimli fiyatı 150 TL olan bir üründe hediye çekinizi kullanmak istediğinizde 150 TL üzerinden hediye çekiniz indirim olarak gözükür. Bu sayede hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden yararlanabilirsiniz (sepette oluşan indirimler hariçtir.). Bakiyeler birden fazla alışverişte parçalı olarak kullanılabilir. Örneğin 500 TL’lik bir hediye çeki ile 200 TL’lik sipariş oluşturulduğunda kalan 300 TL’lik tutar, farklı bir hediye çeki ile, ilk çeki kullanan hesaba otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bu hediye çeki daha sonraki alışverişlerde yine parçalı olarak kullanabilir. Bu şekilde kalan bakiye kullanıcı hesabında farklı hediye çekleri ile takip edilebilmektedir. Alışverişlerde birden fazla hediye çeki birleştirilemez. Alışveriş tutarının çek tutarından yüksek olması halinde kalan tutar kredi kartı ile ödenerek tamamlanır. Hediye çeki ile yapılan alışverişlerde satın alınan ürünlerin kargo maliyeti alıcıya aittir. Hediye çekin kullanım süresi 1 yıldır. Hediye çeki ile satın alınan ürünler için iptal veya iade durumunda; üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki kullanan hesaba tanımlanmaktadır. Hediye çekine ait kodun kaybedilmesi veya 3. kisilerce kullanılması halinde Hepsiburada ve Multinet Kurumsal Hizmetler A.S.’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Her tüketici bu hediyeden ayda 1 kere faydalanabilir.

  Hediye ÇEK Nasıl Kullanılır? Hediye çekini alan kullanıcı "Hesabım > Kuponlarım > Kupon Ekle (+)" adımlarıyla hediye çeki kodunu yazarak hediye çekini aktive eder. Satıcısı Hepsiburada olan ürünlerden, satın almak istediği ürünü sepete ekler. Ödemesini hediye çeki ile yaparak alışverişini tamamlar.

 • 41. APPSTORE HEDİYE KODU KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

  Kullanmaka için; iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda App Store uygulamasını açıp, ekranın alt tarafındaki Bugün'e dokunup, ekranın üst tarafındaki giriş yap düğmesine veya fotoğrafına dokunup, "Hediye Kartı veya Kod Kullan"a dokunup, "Kodunuzu elle de girebilirsiniz" seçeneğine dokunup, ardından ekrandaki yönergeleri izleyin. X ile başlayan 16 haneli kodu girdiğinizden emin olun ve Bitti'ye dokunun.

  Hüküm ve Koşullar: Yalnızca Türkiye’den yapılan Apple Medya Hizmetleri alışverişlerinde geçerlidir. Kullanım için Apple Kimliği gereksiniminin yanı sıra, lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmiş olması gereklidir. Nakit paraya çevrilemez, ikinci el satışı yapılamaz ve Türkiye dışına sevkiyat için kullanılamaz. Geri ödeme alabilme veya takas edebilme seçenekleri de mevcut değildir (kanunların öngördüğü durumlar haricinde). Veri toplama ve kullanımı, Apple Gizlilik Politikası’na tabidir; bkz. apple.com/tr/privacy. Kartların kaybedilmesi, çalınması ya da izinsiz kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan Apple sorumlu tutulamaz. Kanunlardan kaynaklanan haklarınız geçerlidir. iTunes ve App Store Kartları, Apple Distribution International Ltd. tarafından üretilmekte ve sağlanmaktadır. Kartların dağıtılmasında satıcı, Apple Distribution International Ltd. adına aracı görevi üstlenmektedir. Kartın kullanımı koşullara tabidir; bkz. apple.com/tr/go/legal/gc. iTunes Store ve App Store’dan satın alınan içerikler, sadece kanunlara uygun kişisel kullanım içindir. © 2022 Apple Distribution International Ltd. Tüm hakları saklıdır.

 • 42. GOOGLEPLAY HEDİYE KODU KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

  Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play'de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin. Kullanmak için kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com/redeem adresinde girin.

  Şartlar ve Koşullar: Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

 • 43. EXXEN ÜYELİĞİ ÜRÜNÜ KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  EXXEN üyeliği kazananların ürünü kulla katılmak için, kendilerine iletilen tek kullanımlık promosyon kodlarını EXXEN platformu üzerinden eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Kodun aktif hale getirilmesi için EXXEN platformunda üyelik oluşturulması gerekmektedir. Mevcut EXXEN üyelikleri ile kod kullanılamamaktadır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. 1 Ay Ücretsiz EXXEN Üyeliği EXXEN uygulamasında belirtildiği şekilde aktive edildikten sonra 1 ay süreyle geçerli olacaktır. Promosyon kodu 1 Ay Ücretsiz Reklamlı Aylık Paket EXXEN üyeliği sunmaktadır. EXXEN Üyeliğini gerçekleştirebilmek için kredi kartı bilgisi girilmesi gerekmektedir. Tüketicinin kampanya başlangıcından itibaren 1 ay içerisinde veya ücretsiz üyelik hakkı bitmeden önce Reklamlı Aylık Paket Exxen üyeliğini iptal etmemesi halinde Tüketici’nin kartından ilgili tutar çekilecek ve üyeliği devam edecektir. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık promosyon kodları 01/01/2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Tek kullanımlık 1 Aylık EXXEN üyeliği hediyeli promosyon kodu kullanım detaylarına https://yardim-exxen.ortusdesk.com/promosyon-kodu-nasil-uygulanir/ internet sitesinden ulaşılabilir. Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

 • 44. HAFTALIK 1 GB, GÜNLÜK 500MB VE GÜNLÜK 250MB INTERNET KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  Haftalık 1 GB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 hafta boyunca, Günlük 500 MB ve Günlük 250 MB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle haftalık ve günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu kampanyadan kazandıkları haftalık veya günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Haftalık veya günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.

 • 45. CAMBLY ÜYELİĞİ ÜRÜNÜ KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Tüketicilerin derslerden yararlanması için, kendilerine iletilen tek kullanımlık promosyon kodlarını Cambly uzerinden eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Kodun aktif hale getirilmesi için öncelikle Cambly.com üzeriden üyelik oluşturulması gerekmektedir. Daha sonra anasayfadan Abone Ol butonuna tıklayıp, Abone Ol ekranın sağ alt köşesine gelerek promosyon kodu kutucuğa girerek aktivasyon sağlanmalıdır. Mevcut Cambly üyelikleri ile kod kullanılamamaktadır. Kodlar sadece Türkiye’de geçerlidir. 15 dakikalık Ücretsiz Cambly dersi aşağıda belirtildiği şekilde aktive edildikten sonra 30/11/2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. Promosyon kodu 15 dakikalık Ücretsiz Cambly dersi sunmaktadır. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık promosyon kodları 30/11/2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Her tüketici bu hediyeden ayda 2 kere faydalanabilir. Kampanya 650 adet promosyon kodu stoğu ile sınırlıdır.

 • 46. OBİLET ÜYELİĞİ ÜRÜNÜ KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Tüketicilerin kodlardan yararlanması için, kendilerine iletilen tek kullanımlık promosyon kodlarını Obilet uzerinden eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir. Obilet kodları mobil uygulama üzerinde ödeme ekranında kupon kodu alanına girilmelidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.Obilet Uçak kodlarında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Obilet Otel kodları 1000 tl ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir. Obilet Otel kodları Tesiste Öde özelliğinde geçerli değildir. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık promosyon kodları 02/08/2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Her tüketici kampanya dönemi boyunca bu hediyeden 2 kere faydalanabilir.

 • 47. PUBG MOBİLE ÜYELİĞİ ÜRÜNÜ KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık promosyon kodları 15/02/2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Her tüketici bu hediyeden ayda 2 kere faydalanabilir. Kodları kullanmak için: Web siteyi açın: https://www.midasbuy.com/midasbuy/ot/redeem/pubgm Bir Midasbuy hesabı için e-posta adresiniz aracılığıyla kaydolun ve ardından oturum açın. “Player ID” kısmına oyuncu kimlik numaranızı ve “Redeem Code” kısmına NE’APP üzerinden kazandığınız kodu girin, “Tamam”a tıklayın. Oyuncu kimlik numaranızı bilmiyorsanız, yanındaki soru işaretine tıklayabilirsiniz.

 • 48. TAVLA STARS MOBİLE ÜYELİĞİ ÜRÜNÜ KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  Kodlar 50TL değerindedir. Son Kullanım Tarihi: 31.12.2023. Hediye stokları 500 adetle sınırlıdır. Oyun https://bit.ly/neapptavla linkinden indirilebilir. Kullanım Koşulları: Tavla Stars oyunu ücretsizdir ve oyunda reklam yoktur. Kampanya kapsamında alınan çipler oyun içerisinde geçerlidir. Her kullanıcı 1 adet çip kodu kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak için , NE'APP uygulaması üzerinden kampanya içerisindeki linkten uygulamayı indirmeleri, hesap oluşturmaları yeterlidir. Kampanya kapsamında ve paket ücretlerinde değişiklik yapma hakkı Tavla Stars’da saklıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

 • 49. 1 ADET NESCAFE 3Ü1 ARADA ÜRÜNÜ KAZANMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

  Hediye 1 adet Nescafe 3ü1 Arada ürünleri NE’APP applikasyonu üzerinde belirtilen en yakın NE'APP noktasından teslim alınabilir.